Služby

Úpravy, výstavby a rekonstrukce obchodních a komerčních prostor po celé ČR.

Zařídíme pro Vás 
design 
realizace 
vybavení 
Vaší kanceláře

Od malých jednoduchých návrhů užitných kanceláří až po plánování celkového firemního fit-outu.

Space planning

Dokonale promyšlené rozvržení prostoru je základem pro veškerou další práci na celkovém fit-outu. Naplánujeme prostor tak, aby efektivně vyhovoval Vašim pracovním zvyklostem a organizační struktuře společnosti.

Návrh designu

Navrhneme Vám budoucí design kanceláří, včetně definování materiálů, barev, vybavení a technických požadavků. Dobře zpracovaný interiérový design působí velice pozitivně jak na zaměstnance, tak i na klienty.

Projektování

Zkonzultujeme či vytvoříme projektovou dokumentaci v potřebném rozsahu (ohlášení stavby, stavební povolení, prováděcí dokumentace). Projekční služby včetně inženýringu (získání povolení k rekonstrukci).

Bourací práce

Připravíme váš prostor pro realizaci nového projektu nebo provedeme uvedení do původního stavu. Bourací a demontážní práce, včetně zajištění odvozu a likvidace stavebního odpadu.

Zajištění technologií

Součástí realizace celého fit-outu je dodání a montáž veškerých rozvodů vzduchotechniky (VZT), systému topení či chlazení, MaR, a kompletní elektroinstalace: silnoproud, slaboproud, bezpečnostní systémy, prvky požární bezpečnosti.

Stavební práce

Stavební práce fit-outu kancelářských prostor zahrnují sádrokartonové příčky, podhledy, obklady sociálního zařízení, výmalbu kanceláří a ostatních prostor, zdvojené podlahy, interiérové stěrky a další prvky.

Skleněné příčky

Moderní řešení prostorového členění kanceláří. Dodáváme jak klasické rámové systémy skleněných příček, tak i bezrámové provedení. Skleněné stěny jsou oblíbeným a funkčním doplňkem různých moderních interiérů.

Podlahové krytiny

Dodáme a nainstalujeme všechny typy podlahových krytin, jak užitné, tak i designové prvky. Do obchodních prostor dodáváme koberce, kobercové a vinylové čtverce, PVC podlahy, dřevěné podlahy, lité podlahy a další.

Osvětlení

Kvalitní osvětlení pracovního prostoru je základem pro efektivitu práce samotné. Zajistíme kompletní osvětlení vašich kanceláří, výrobních hal i společných prostor či montáž nouzového osvětlení.

Akustické obklady

Akustická pohoda je jedním z předpokladů efektivního pracovního výkonu. Pro zlepšení prostorové akustiky, především v jednacích místnostech či open space kancelářích nabízíme řadu akustických prvků.

Zařízení nábytkem

Celý váš firemní prostor vybavíme kvalitním nábytkem, od základního vybavení pracovního místa kancelářskými stoly či ergonomickou židlí, přes odkládací a úložné prostory, apod. až po komplexní vybavení společenských místností.

Relax zóny

Stále více zaměstnavatelů zavádí do pracovního prostoru relaxační zóny. Odpočinková místnost či chill out zóna je prostor, kde se mohou zaměstnanci odreagovat, ať už pasivně nebo aktivně a následně se vrátit k práci s novým elánem.

Interérové doplňky

Zařídíme Váš interiér různými doplňky, které dodají interiéru dokonalost a dotvoří celkový dojem prostoru. Různé doplňky, světelná loga či 3D loga, polepy skleněných příček a vitrín, tapety, světelné rámy, reklamy a jiné reklamní prvky.

Služby

Profesionální realizace, flexibilní záruční i pozáruční servis jsou základem dlouhodobých vztahů s našimi klienty. V rámci našich služeb zajišťujeme rovněž likvidace odpadů, stěhování nábytku, skladových prostor, IT techniky i osobních věcí zaměstnanců.

Úklid

Zajistíme průběžný úklid i závěrečný úklid po ukončení díla. Rovněž jsme schopní zajistit pravidelný úklid společných prostor i kanceláří v rámci provozu firemní jednotky.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Přejete si také dokonalou kancelář?

Napište nám a získejte svou nezávaznou konzultaci.
Nebo nám zavolejte na +420 777 044 544

Zadejte Váš e-mail, na který odpovíme.
V případě, že se můžeme ozvat telefonicky.

© 2019 FAXX stavby s.r.o. | Web vytvořil Tobias Nowak

Zadejte poptávku

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat do 24 hodin.

Zadejte Váš e-mail, na který odpovíme.
V případě, že se můžeme ozvat telefonicky.